Чарівно! Wonderful! Волшебно! | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
Чарівно! Wonderful! Волшебно!
Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України
Зільберман Юрій Абрамович
Скорик Мирослав Михайлович
Чарівно! Wonderful! Волшебно!
Завершився ІХ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця
4 травня 2011, середа
Поширити у Facebook

ІХ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця4 травня церемонією нагородження та святковим концертом переможців закінчився ІХ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця у номінаціях «Горовиць-Дебют» та «Молодша група».


Цей конкурс є особливим тим, що вперше за його історію «Горовиць-Дебют» йшов поряд з «Молодшою групою» (адже за відсутності фінансування він не відбувся восени 2009-го як передбачалося), що – поширилася географія учасників конкурсу – зокрема, за багато років серед країн-учасниць з’явилася Японія, а також – що в цьому змаганні взяли участь чимало по-справжньому талановитих дітей.

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам`ті Володимира Горовиця– «Це були 6 надзвичайних днів мого життя. Завдяки подібним конкурсам фортепіанне мистецтво не втрачає популярності» – говорить член журі, завідуючий відділом Королівського північного коледжу музики та художній директор Міжнародного конкурсу піаністів ім. Дж. Моттрама, британський піаніст Грехем Скотт;

– «…на конкурсі Горовиця я не вперше, і з кожним разом дивуюся все більше: звідки в Україні береться стільки талановитих дітей? Я щаслива від того, що маю можливість слухати їх» – наголосила професор Валіда Расулова-Сук із Сполучених Штатів;

– «…німці відомі своїми ідеальними організаторськими здібностями, проте цей конкурс не поступиться багатьом німецьким» – ще один схвальний відгук про конкурс Горовиця з боку зарубіжних журі в особі Барбари Щепанської.

Грає переможець груп "B"  і "D" Микита Бурзаніца (Україна)Та й, власне, Генеральний директор конкурсу Юрій Зільберман на питання «Чи вдалося вам втілити все, що планувалося?» відповів “у відсотках”: «Завдання – 100, виконано – 100!».

Про те, що це не лише слова, свідчили усміхнені обличчя переможців, їхніх батьків та вчителів, які не залишилися поза увагою організаторів, і отримали свої відзнаки, щирі привітання друзів конкурсу.

Остаточно затвердили успіх цьогорічного змагання пам’яті Горовиця виступи його лауреатів: ці хлопчаки та дівчатка настільки витончено відчували музику і переконливо її виконували, що знана професура та інші досвідчені слухачі мимоволі поринали у їхню творчість. І кожен виступ завершувався урочистим шквалом оплесків.

Годі й казати: поки існують такі талановиті маленькі піаністи, їхні наставники і такі конкурси, які всебічно сприяють розквіту цих талантів – існуватиме не тільки високе фортепіанне мистецтво, а й, без перебільшень, наш Всесвіт. І це чарівно! – Wonderful! – Волшебно!


Автор: Ганна Волчок
Фото: Сергій Пірієв
Колективи: Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України
Композитори:Мирослав Скорик
Діячі мистецтв: Юрій Зільберман
Концертна організація: Національна філармонія України
Концертний зал: Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
Навчальний заклад: Київський інститут музики імені Р. М. Глієра
Конкурс (фестиваль): Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця


Фотоальбом:Фотоальбом




Інші:

Як відмітили ювілей «Кармен» у Києві?
Це було неймовірно: національний ансамбль солістів "Київська камерата" виступив у Берліні
Згадуємо Євгенію Мірошниченко
У Харкові відбулася прем’єра опери-кабаре «ТГШ. Подорож у часі»
У Мукачеві виступив оркестр тромбонів з Баварії
Музика — це мова, яка не потребує перекладу
Балет «Соляріс» - нова творча перемога Львівської опери
Молодь експериментує
Артисти Одеської опери підкорили серця глядачів в Нідерландах та Німеччині
Оркестр "Кантабіле" виступив у ковельскому костелі Святої Анни
«Створення світу»
«Місяць» Карла Орфа вперше «засвітив» в Україні
«Камінний господар» від Театру Лесі і заньківчан: батл чи суголосся?
«Запорожець за Дунаєм» лунав у Харкові
«Чарівна флейта» в Нюрнберзькій опері: per aspera ad astra, або «здогадайся з трьох разів»
«Музика при свічках»
«Брати» - про родину, кохання і кров
"Стоїмо на сцені на своїй землі" - так називалося дійство, присвячене ювілею франківців
Квітучі мальви та символ української жінки: в одеській Опері показали прем`єру «Наталки Полтавки»  
Враження про бенефіс Алли Сіренко
Магічний світ Баха
Концерт та фотодокументальна виставка: у Житомирі відзначають 110-ту річницю від дня народження Святослава Ріхтера
У Житомирі стартував Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера
Острівець позитиву у «Схід Опері»
Гастролі львівських музикантів в Одесі
У Вінницькому храмі відбувся благодійний концерт "Мелодії Шевченкового слова"
Річард Нельсон, Дмитро Богомазов, Раду Поклітару: весняні прем’єри у столичних театрах
Оркестр Одеського оперного театру завершив гастролі у Японії з тріумфом
«Сойка» у червоних тонах
«Любов Данаї» у Баварській опері
В Одесі відбудеться благодійний концерт "Ода стійкості": диригент - діючий штурмовик
Одеська національна опера вперше виступила в Японії
«Макбет» як інтерактивний перформанс
Дух Маріуполя незламний
У Варшаві відбувся концерт Ukrainian Freedom Orchestra до третьої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну
"Ода стійкості" у Запоріжжі: унікальний концерт у нашому місті
У Києві відбулася прем’єра унікальних музичних творів на підтримку 5 штурмової Київської бригади
Концерт-Реквієм у… Харківському метрополітені
У Кропивницькому відбувся вечір пам'яті, приурочений героїчному спротиву України російській агресії
У Миколаєві черговий аншлаг на концерті камерного оркестру Ars-Nova 
      © 2008-2025 Music-review Ukraine



File Attachment Icon
110220_231.jpg