Житомирська філармонія відкрила новий сезон виступом симфонічного оркестру з Черкас та столичного квартету тенорів | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
Житомирська філармонія відкрила новий сезон виступом симфонічного оркестру з Черкас та столичного квартету тенорів
Симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії
Житомирська філармонія відкрила новий сезон виступом симфонічного оркестру з Черкас та столичного квартету тенорів
31 серпня 2024, субота
Поширити у Facebook

Ввечері 21 серпня у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера стартував 87 концертний сезон.

Відкривав його академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії та київський квартет тенорів "Magic voices".

Перед відкриттям засновник та керівник квартету тенорів "Magic voices" Олександр Чувпило розповів, що для житомирян вони підготували концерт із назвою "Grande amore".

"Ми підготували повноцінний концерт у двох відділеннях. Перше відділення це українська програма і сучасні авторські пісні, які, фактично, вже стали народними. Ми сподіваємося, що публіка нам підспівуватиме. А другий блок це світові шлягери: від неаполітанських пісень і навіть трошки оперети до символу і назви нашого концерту — пісні, яка є переможницею Євробачення " Grande amore", — сказав Олександр Чувпило.

Директорка Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера Тетяна Руденька журналістам Суспільного розповіла, що цьогоріч філармонія планує дивувати своїх відвідувачів.

"Планів багато. В цьому сезоні будемо дивувати. Працюватимемо над своїми сталими програмами та фестивалями, над конкурсами, виїзними концертами та театралізованими програмами. Ще працюємо над одним міжнародним проєктом. Багато будемо займатися грантовими програмами.

На нашій сцені запланували виступи кращих колективів області. Головне, чим будемо дивувати — це відкриття дитячої музичної студії при філармонії, де юні таланти працюватимуть під керівництвом відомих досвідчених музикантів. Згодом діти зможуть долучатися до наших концертів. Щодо театралізованих програм, то їх ми будемо робити спільно з артистами і музикантами з інших міст", — сказала Тетяна Руденька.

За словами Тетяни Руденької, на кожному концерті у філармонії проводяться благодійні збори грошей на потреби українських військових.

"Ми дякуємо нашим захисникам за те, що ми маємо змогу працювати і відкривати творчі здібності та проводити концерти.

З перших днів ми допомагаємо українським військовим і переселенцям. На кожному концерті ми проводимо благодійні збори — збираємо на потреби ЗСУ. Останній раз, наприклад, долучалися і передали гроші нашій Світлані Ніканоровій на авто для військових", — розповіла директорка філармонії.





Автор: Олена Слободенюк
Фото: Марія Кравчук
Колективи: Симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії
Концертна організація: Житомирська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал Житомирської обласної філармонії
Джерело: suspilne.media



Інші:

«Музика при свічках»
Одна з найяскравіших зірок фортепіано світу на сцені чернігівської філармонії з новою концертною програмою
У театрі імені Марії Заньковецької відбулась прем’єра мюзиклу «Кулі над Бродвеєм»
«Кантата часів війни» – браво!
«Від Вівальді до П’яццолли»
Балет «Норовлива донька» - новинка в афіші Національної опери України
Одеса приймала міжнародний конкурс що об'єднав учасників з 6 країн
Гала-концерт до ювілею «Схід Опера»
«Вогні Бродвею»
"Музика душі" - відбувся творчий вечір миколаївської композиторки Еліни Образцової
ВЕЧІР, який ТОРКНУВСЯ ДУШІ…
Закриття фестивалю "Віртуози" присвячене людині-герою
Новий голос Чернівців: перший органний академічний концерт молодих музикантів
Хор ім. Бортнянського: "VoxPopuliMei"
Французький шарм "Київських солістів"
Сміливе сценічне переосмислення “Золотого обруча” Б. Лятошинського
«Кармен» у «Схід Опера»
Зразок експериментального барокового мистецтва
Важлива віха
Тарас Шевченко – суперстар! Як прем’єра опери-кабаре "ТГШ. Подорож у часі" Харківської опери змінює уявлення  про поета
У Калуші відбудеться благодійний концерт камерного оркестру "Cantabile", де збиратимуть кошти на ЗСУ
У Полтавській філармонії відбувся концерт "Полтава збирає друзів" за участі військових музикантів
Сучасне українське балетне мистецтво захоплює!
«Від класики до модерну»
У Loft Stage «Схід Опера» відбувся «Гала Балет»
Концерт, в якому поєдналися класика та сучасність
В обласній філармонії зазвучав останній травневий акорд
Музика у виконанні камерного оркестру "ARS NOVA" звучала в стінах кірхи
У Львові відбувся ювілейний XX Фестиваль хорового мистецтва
Останній травневий акорд: у Кропивницькому завершився 80-й концертний сезон
Знаковий концерт-запис і дебют диригентки Наталії Пономарчук
«Кращі мюзикли»
У Києві до Дня Європи виконали гімн ЄС
У Токійському музеї мистецтва відбувся концерт української музики
У Королівській опері Швеції відбувся концерт, присвячений українським співакам Менцинському та Крушельницькій
У Харкові відбувся вечір музики Валентина Сильвестрова «Коди відродження: тиша»
Європейський тур Одеської опери у Нідерландах назвали «потужною культурною заявою»
Світова прем’єра документального фільму «Куба&Аляска» про життя українських парамедикинь
Рівненський музичний фаховий коледж концертом відзначив 70-річчя
Українські музиканти виступлять у Музеї д'Орсе в Парижі
      © 2008-2025 Music-review Ukraine



File Attachment Icon
2.jpg