У Житомирі стартував Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
У Житомирі стартував Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера
У Житомирі стартував Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера
20 березня, четвер
Поширити у Facebook

19 березня у Житомирській обласній філармонії відбулося відкриття Міжнародного фестивалю майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера.

Культурний захід об'єднав кращих музикантів і колективи для популяризації 
класичної музики та вшанування спадщини видатного піаніста, народженого у Житомирі.

Цьогорічна програма фестивалю включає виступи Камерного оркестру Житомирської філармонії, камерного тріо "Filando", піаністки Надії Тішкової, фортепіанного дуету "KYIV PIANO DUO" у складі Олександри Зайцевої та Дмитра Таванця, а також Гала-концерт переможців міжнародного конкурсу юних піаністів імені Святослава Ріхтера, який проводиться в рамках фестивалю з 2003 року.

Учасників заходу привітали заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Арендарчук, очільниця управління культури та туризму Житомирської ОВА Тетяна Руденька, керуючий справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради Віктор Назар.

Від імені керівництва обласної ради та всього депутатського корпусу Віктор Назар побажав учасникам фестивалю вдалих виступів і творчого натхнення, зазначивши, що музика допомагає зберігати рівновагу у складні часи.

"Музика - це мова душі, що не знає кордонів і часу. Вона здатна зцілювати, надихати й додавати сил навіть у найскладніші моменти.

У часи випробувань мистецтво стає нашим прихистком, точкою опори, яка допомагає відчувати красу життя. Фестиваль імені Святослава Ріхтера - це простір, де народжується гармонія, об'єднуються серця й звучить вічне мистецтво", - сказав Віктор Назар.

Фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера було започатковано у 1998 році з ініціативи піаністки Елеонори Набедрик-Дишнієвої та заслуженої артистки України Людмили Сакс.

За роки проведення його учасниками стали як відомі українські, так і зарубіжні музиканти та колективи.

Зокрема, у 2017 році на фестивалі виступали Національна заслужена академічна капела України "Думка" та симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії.


Концертна організація: Житомирська обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв та конкурс юних піаністів ім. С. Ріхтера на батьківщині піаніста
Джерело: Житомирська обласна рада



Інші:

«Музика при свічках»
Одна з найяскравіших зірок фортепіано світу на сцені чернігівської філармонії з новою концертною програмою
У театрі імені Марії Заньковецької відбулась прем’єра мюзиклу «Кулі над Бродвеєм»
«Кантата часів війни» – браво!
«Від Вівальді до П’яццолли»
Балет «Норовлива донька» - новинка в афіші Національної опери України
Одеса приймала міжнародний конкурс що об'єднав учасників з 6 країн
Гала-концерт до ювілею «Схід Опера»
«Вогні Бродвею»
"Музика душі" - відбувся творчий вечір миколаївської композиторки Еліни Образцової
ВЕЧІР, який ТОРКНУВСЯ ДУШІ…
Закриття фестивалю "Віртуози" присвячене людині-герою
Новий голос Чернівців: перший органний академічний концерт молодих музикантів
Хор ім. Бортнянського: "VoxPopuliMei"
Французький шарм "Київських солістів"
Сміливе сценічне переосмислення “Золотого обруча” Б. Лятошинського
«Кармен» у «Схід Опера»
Зразок експериментального барокового мистецтва
Важлива віха
Тарас Шевченко – суперстар! Як прем’єра опери-кабаре "ТГШ. Подорож у часі" Харківської опери змінює уявлення  про поета
У Калуші відбудеться благодійний концерт камерного оркестру "Cantabile", де збиратимуть кошти на ЗСУ
У Полтавській філармонії відбувся концерт "Полтава збирає друзів" за участі військових музикантів
Сучасне українське балетне мистецтво захоплює!
«Від класики до модерну»
У Loft Stage «Схід Опера» відбувся «Гала Балет»
Концерт, в якому поєдналися класика та сучасність
В обласній філармонії зазвучав останній травневий акорд
Музика у виконанні камерного оркестру "ARS NOVA" звучала в стінах кірхи
У Львові відбувся ювілейний XX Фестиваль хорового мистецтва
Останній травневий акорд: у Кропивницькому завершився 80-й концертний сезон
Знаковий концерт-запис і дебют диригентки Наталії Пономарчук
«Кращі мюзикли»
У Києві до Дня Європи виконали гімн ЄС
У Токійському музеї мистецтва відбувся концерт української музики
У Королівській опері Швеції відбувся концерт, присвячений українським співакам Менцинському та Крушельницькій
У Харкові відбувся вечір музики Валентина Сильвестрова «Коди відродження: тиша»
Європейський тур Одеської опери у Нідерландах назвали «потужною культурною заявою»
Світова прем’єра документального фільму «Куба&Аляска» про життя українських парамедикинь
Рівненський музичний фаховий коледж концертом відзначив 70-річчя
Українські музиканти виступлять у Музеї д'Орсе в Парижі
      © 2008-2025 Music-review Ukraine



File Attachment Icon
120125_065.jpg