На сцені Львівської філармонії відкриють першу в Україні щорічну Академію оркестру «INSO-Львів» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
На сцені Львівської філармонії відкриють першу в Україні щорічну Академію оркестру «INSO-Львів»
Драган Андрій
Молодіжний симфонічний оркестр
На сцені Львівської філармонії відкриють першу в Україні щорічну Академію оркестру «INSO-Львів»
4 квітня 2017, вівторок
Поширити у Facebook

Проектом 8 квітня на сцені Львівської філармонії «Симфонічні перлини Відня» відкриваємо першу в Україні щорічну Академію оркестру «INSO-Львів», яка стане платформою для формування та підготовки якісно нового музиканта симфонічного оркестру. Про це інформує прес-служба філармонії.

Цей концерт унікальний тим, що на одній сцені, в одному оркестрі разом із досвідченими музикантами оркестру «INSO-Львів» під батутою відомого віденського диригента Георга Кугі, виступатимуть учні Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької віком від 11 до 17 років, які отримають можливість музикувати пліч-о-пліч зі своїми старшими колегами і виконати разом із ними ключові твори в історії класичної музики, а також акомпанувати досвідченому й надзвичайно талановитому солістові – Андрієві Драгану.

В програмі концерту:
Вольфганг Амадей Моцарт:
Увертюра до опери «Милосердя Тіта»
Eine kleine Nachtmusik
Фортепіанний концерт № 6
Увертюра до опери «Чарівна флейта»
Йозеф Гайдн. Симфонія № 101 («Годинник»)

Довідка.

Георг Кугі — австрійський диригент, випускник Музичного університету Відня. Розпочав кар’єру у 1985 році. Регулярно гастролює по всій Європі, а також у Мексиці, Канаді та Кореї, та бере участь у заходах і фестивалях. З 1994 року працює професором з теорії музики, хору та оркестру в Музичній гімназії у Відні. Георг Кугі довгі роки керував Міжнародною Дунайською філармонією, співзасновником якої він є. Також був керівником словенського оркестру Жойнессе, а з 2013 року — став першим гостьовим диригентом оркестру INSO-Львів.

Андрій Драган — українсько-швейцарський піаніст, уродженець Львова. Випускник Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької та Музичної Академії м. Базеля (Швейцарія). У 2008 році перемагає на конкурсі Prix Credit Suisse Jeunes Solistes (Швейцарія). Нагороджений срібною медаллю Академії Мистецтв України. Учасник багатьох міжнародних фестивалів. Виступає у країнах Європи, США та Японії із сольними концертами та у супроводі симфонічних оркестрів, зокрема, Львівського академічного оркестру «Віртуози Львова», «INSO-Львів», «Il Mosaico», Симфонічного оркестру Базельської Академії.


Колективи: Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів"
Виконавці: Андрій Драган
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Джерело: Львівська газета



Інші:

Симфонічний оркестр львівської філармонії виступить на фестивалі "Українська весна" у Стокгольмі
Прем’єра в Україні: «Листи до друзів» Гії Канчелі
5-7 травня в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбудеться третій Skoryk FEST
У Київській опері покажуть унікальний балет, де танець створює музику
Оголошено імена переможців конкурсу “Стежками Каменяра”
Львівська національна опера презентує нову виставу-трейлер для сімейного перегляду — «Гра в оперу»
Травень емоцій у Львівському органному залі
Травнева афіша Національної опери України
Травень у Національній філармонії
29 квітня у світі відзначається Міжнародний день танцю
Музика, яка надихає. Звук, що дихає життям
44-й фестиваль "Віртуози": класика, прем’єри та магія живого виконання
Вокальний травень у Львівському органному залі та Музею Соломії Крушельницької
Зіркові прем'єри та зіркові колаборації «Київської камерати» у травні
План-календар фестивалю "Київські музичні прем’єри-2025"
На 5 Фестивалі сучасної драми представлять 9 нових п’єс
Фестивалю «Київські музичні прем’єри-2025» - бути!
Маестро Хобарт Ерл запрошує на перший весняний концерт
Композитор Олександр Родін відкриє виставку своїх картин в Оперному театрі
KharkivMusicFest-2025 відкривається концертами надії: "Коди відродження" звучатимуть у Харкові
Молоді піаністи з усієї України змагалися у Львові за звання кращих
Запрошуємо провести останні вихідні квітня разом із Національною філармонією України!
«ТГШ. Подорожу часі». Світова прем’єра опери-кабаре
Мистецтво гри з оркестром
У Львові відбудеться найбільша джазова подія весни — фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2025
21 квітня день пам'яті Зої Гайдай (1902-1965 рр.)
Великдень у Львівському органному залі — музика світла, затишку й віри в найкраще
Музика Великодня лунатиме в Одеській опері
20 квітня у Національній опері виступить знаменитий баритон Віталій Білий
75 років потому: Світова прем'єра Фортепіанного концерту Вериківського відбудеться в Органному залі
VIVA, PUCCINI! BRAVO, PUCCINI!
Внаслідок ракетного удару Росії по Сумах загинула артистка оркестру театру ім. М. Щепкіна і викладачка Олена Когут
Вечір балетів від митців «Київ Модерн-балету»
У Львівському органному залі відбудеться вечір литовської музики 11 квітня виступить Камерний оркестр Святого Христофора з Литви
Львівська національна опера представить премʼєру балету "Соляріс" Олександра Родіна за відомим романом Станіслава Лема
Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
Тиждень музичної терапії у Львівському органному залі
Ростислав Карандєєв став новим керманичем «Дніпро Опера»
Благодійний концерт «НАДІЯ МИРУ»
Згадаємо Ярослава Верховинця
      © 2008-2025 Music-review Ukraine