17 жовтня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться ювілейний авторський концерт Євгена Станковича | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
17 жовтня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться ювілейний авторський концерт Євгена Станковича
Заслужений академічний Закарпатський народний хор
Симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії
Станкович Євген Федорович
17 жовтня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться ювілейний авторський концерт Євгена Станковича
12 жовтня 2017, четвер
Поширити у Facebook

Уродженець Сваляви, він крок за кроком долав шлях до свого музичного олімпу. Йому пощастило виховуватися у кращих вчителів – Володимира Гошовського, Іштвана Мартона, Станіслава Людкевича, Анатолія Кос-Анатольського, Стефанії Павлишин, Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика. Вроджений талант, помножений на довгі роки навчання і клопіткої праці, дав свій результат: Євген Станкович посів чільне місце у сучасній українській музиці. У його творчому доробку – сотні творів у різних жанрах, серед яких опери, балети, симфонії, концерти, музика до кіно.

Як композитор, музикант, викладач він здобув усі найвищі титули, звання і державні нагороди. Та навряд, чи це є головним у житті Євгена Станковича. У свої 75 років він продовжує насолоджуватися улюбленою справою – писати музику, завідувати кафедрою композиції Національної музичної академії України, організовувати фестивалі, дарувати людству все нові і нові музичні шедеври. Деякі з них прозвучать і 17 жовтня у виконанні артистів і колективів Закарпатської обласної філармонії та відомих музикантів краю.

Зокрема, симфонічний оркестр філармонії подарує слухачам «Дифірамб» і «Карнавал» з 2-ї дії балету «Володар Борисфену», камерний оркестр – «Новелу» для флейти, кларнету і струнного квінтету (солісти – Тарас Попович та Ференц Томич). Заслужений академічний Закарпатський народний хор готує до цієї програми фрагмент із фольк-опери Є.Станковича «Квіт папороті» і навіть запросив молодого хореографа для постановки цього номера. «Старовинні гірські танці Верховини» для двох фортепіано зіграють Тетяна та Віктор Теличко, Пасакалію «Жертва Отрока Божого» – солістка філармонії Катерина Гажо (орган), «Сумної дримби звуки» – Діана Гавата (віолончель) та Юлія Тетерюк-Кінч (фортепіано), «Монолог» для кларнета соло – Ференц Томич.

Концерт відбудеться у рамках XVII фестивалю класичної та сучасної музики «Музичне сузір’я Закарпаття».

Початок о 18.30.


Колективи: Заслужений академічний Закарпатський народний хор, Симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії
Композитори:Євген Станкович
Концертна організація: Закарпатська обласна філармонія
Концертний зал: Великий концертний зал Закарпатської обласної філармонії
Конкурс (фестиваль): Фестиваль класичної та сучасної музики "Музичне сузір'я Закарпаття"
Джерело: Закарпаття онлайн



Інші:

Принцеса Анна зустрілася з оркестром ВМС ЗСУ
Українська музика українського кіно
1 серпня день пам'яті Бориса Гмирі
Одеська опера відкриває новий театральний сезон
Літературний фестиваль «Фронтера» презентує музику, театр і стендап
Масштабна виставка Івана Марчука «Пробудження» відкривається в Києві
Виставка Романа Дуба «Музи»
Хотіли провести у порожній залі. В Італії намагались таємно організувати ще один виступ путініста Гергієва
Серпневі події Музею Соломії Крушельницької у Львові
Серпень у Львівському органному залі: світові премʼєри, гастролі зірок та бестселери
Національна філармонія відкриє свій 162-й концертний сезон
«Музика в старому Львові»
Війська РФ вночі вдарили по Кропивницькому: виникла пожежа, пошкоджена філармонія
«Pizzicato e Cantabile»/ Музика до кінофільмів 31 липня – прелюдія фестивалю
Концерти «Українського оркестру свободи» прозвучать у семи країнах Європи цього серпня
Зеленський указом збільшив кількість номінацій Шевченківської премії до 13
VIII Міжнародний фестиваль органної музики Musica Viva Organum
"Важко": відома оперна співачка розповіла, як росіяни заважають працювати в Європі
Оцифровуємо минуле заради майбутнього
Раду Поклітару та "Київ Модерн-балет" у жовтні представлять "Травіату"
У Луцьку відбудеться благодійний органний концерт Надії Величко
В Івано-Франківську проведуть фестиваль класичної музики на підтримку ЗСУ
Кобзарі, прем'єра "Пісні Одіссея": що відвідати на фестивалі в Софії Київській
"Класика схилами Дніпра": у Києві відбудуться безкоштовні концерти просто неба
Фільм «Медовий місяць» виходить в прокат
14 вистав з 7 міст: Фестиваль-Премія «ГРА – 2025» оголосив шортліст
“Requiem for the Future” Олександра Родіна: Львівський органний зал запрошує на унікальний мистецький вечір
Унаслідок влучання російського безпілотника у Харкові згоріло майно театру «Арабески»
 Італія скасувала концерт із пропутінським диригентом Гергієвим
У Херсоні через російські обстріли пошкоджено церкву та театр
В Одесі один із символів міста зазнал удару
5 театральних прем'єр, які варто побачити в липні
Притча про Добро і Зло
Реквієм за майбутнє
Органісти з Польщі грають для Львова: чотири концерти в Органному залі
Art Jazz чекає на друзів
До зустрічі у новому – 150-у театральному сезоні!
Ада Роговцева відмічає день народження на сцені!
16 липня день народження Марії Стеф'юк
Італія надає Україні 32,5 мільйона євро на відновлення культурної спадщини Одещини
      © 2008-2025 Music-review Ukraine