"Манон Леско" в Національній опері | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Монастирська Людмила
"Манон Леско" в Національній опері
10 вересня 2018, понеділок
Поширити у Facebook

На 28 вересня Національна опера України анонсує оновлену версію опери "Манон Леско" Дж.Пуччіні, яку ще 2009 року поставив на київській сцені італійський режисер Італо Нунціата.

Ця знаменита опера має цікаву історію, знає чимало видатних виконавців. Прем'єра її відбулася 1893-го на сцені Королівського театру в Турині, а головну партію Манон тоді виконувала Чезіра Феррані. Як стверджують історики, автор у тій постановці виходив на сцену майже 30 разів, успіх був надзвичайний.

Це одна з опер Пуччіні, якій судився блискавичний успіх, щойно вона з'явилася на сцені.

Зараз у театрі працюють над оновленням вистави 2009 року. Головну партію 28 вересня в Національній опері виконає Людмила Монастирська.

Як відомо меломанам, партія Манон нова в репертуарі Людмили, і вперше вона її виконала у червні нинішнього року на сцені Gran Teatredel Liceu в Барселоні, а також у рамках програми святкування 400-річчя Пласа-Майор — центральної площі іспанської столиці. Постановку здійснив відомий італійський режисер Давиде Ліверморе (Davide Livermore). Про нову роль і виступ у Барселоні Людмила Монастирська розповідає: "Це не перша моя робота з Давиде, — чотири роки тому я була запрошена на роль Леонори в опері "Сила долі" Дж.Верді. Цього режисера завжди вирізняв досить нестандартний підхід до постановки, він майстер дрібних деталей, — для нього немає незначних ролей, кожен штрих у русі або в костюмі будь-якого артиста для нього неймовірно важливі. Та водночас для нього вокал — домінанта, і від співаків він вимагає майстерності драматичного актора. А партнером у цій постановці в мене був прекрасний американський тенор Грегорі Кунде (Gregory Kunde). Барселона прийняла мене чудово, і я з нетерпінням чекаю можливості тепер показати на рідній сцені в Національній опері України нову роль, на сьогодні — одну з найулюбленіших!"


Автор: Вікторія Шитик
Виконавці: Людмила Монастирська
Концертна організація: Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка
Джерело: Дзеркало тижня



Інші:

Симфонічний оркестр львівської філармонії виступить на фестивалі "Українська весна" у Стокгольмі
Прем’єра в Україні: «Листи до друзів» Гії Канчелі
5-7 травня в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбудеться третій Skoryk FEST
У Київській опері покажуть унікальний балет, де танець створює музику
Оголошено імена переможців конкурсу “Стежками Каменяра”
Львівська національна опера презентує нову виставу-трейлер для сімейного перегляду — «Гра в оперу»
Травень емоцій у Львівському органному залі
Травнева афіша Національної опери України
Травень у Національній філармонії
29 квітня у світі відзначається Міжнародний день танцю
Музика, яка надихає. Звук, що дихає життям
44-й фестиваль "Віртуози": класика, прем’єри та магія живого виконання
Вокальний травень у Львівському органному залі та Музею Соломії Крушельницької
Зіркові прем'єри та зіркові колаборації «Київської камерати» у травні
План-календар фестивалю "Київські музичні прем’єри-2025"
На 5 Фестивалі сучасної драми представлять 9 нових п’єс
Фестивалю «Київські музичні прем’єри-2025» - бути!
Маестро Хобарт Ерл запрошує на перший весняний концерт
Композитор Олександр Родін відкриє виставку своїх картин в Оперному театрі
KharkivMusicFest-2025 відкривається концертами надії: "Коди відродження" звучатимуть у Харкові
Молоді піаністи з усієї України змагалися у Львові за звання кращих
Запрошуємо провести останні вихідні квітня разом із Національною філармонією України!
«ТГШ. Подорожу часі». Світова прем’єра опери-кабаре
Мистецтво гри з оркестром
У Львові відбудеться найбільша джазова подія весни — фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2025
21 квітня день пам'яті Зої Гайдай (1902-1965 рр.)
Великдень у Львівському органному залі — музика світла, затишку й віри в найкраще
Музика Великодня лунатиме в Одеській опері
20 квітня у Національній опері виступить знаменитий баритон Віталій Білий
75 років потому: Світова прем'єра Фортепіанного концерту Вериківського відбудеться в Органному залі
VIVA, PUCCINI! BRAVO, PUCCINI!
Внаслідок ракетного удару Росії по Сумах загинула артистка оркестру театру ім. М. Щепкіна і викладачка Олена Когут
Вечір балетів від митців «Київ Модерн-балету»
У Львівському органному залі відбудеться вечір литовської музики 11 квітня виступить Камерний оркестр Святого Христофора з Литви
Львівська національна опера представить премʼєру балету "Соляріс" Олександра Родіна за відомим романом Станіслава Лема
Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
Тиждень музичної терапії у Львівському органному залі
Ростислав Карандєєв став новим керманичем «Дніпро Опера»
Благодійний концерт «НАДІЯ МИРУ»
Згадаємо Ярослава Верховинця
      © 2008-2025 Music-review Ukraine