На вихідних у Львові поведуть додатковий відбір до Молодіжного симфонічного оркестру України | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
На вихідних у Львові поведуть додатковий відбір до Молодіжного симфонічного оркестру України
Линів Оксана
На вихідних у Львові поведуть додатковий відбір до Молодіжного симфонічного оркестру України
9 грудня 2017, субота
Поширити у Facebook
Джерело: Львівський портал

Цими вихідними, 9–10 грудня, з 10:00-18:00 год у Львівському Палаці Потоцьких, відбудеться другий відбір та прослуховування нових учасників до складу Молодіжного симфонічного оркестру України. До Львова з’їдеться сотня молодих музикантів зі всіх областей та регіонів України, які є учнями або студентами музичних навчальних закладів. За результатами двох відбіркових днів буде обрано ще тридцять музикантів, які доповнять склад оркестру і візьмуть участь у наступних проектах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі оркестру.

Відбір відбуватиметься за участі: Оксани Линів, головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Грац (Австрія), засновниці Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU та арт-директора фестивалюLvivMozArt; Ірини Вакуліної, директора Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, диригента та співзасновниці Центру музичного розвитку «Tempo»; Юрія Ланюка, композитора, Лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, Заслуженого діяча мистецтв України, професора та завідувача кафедрою струнно-смичкових інструментів ЛНМА ім. М. Лисенка; Богдани Півненко, заслуженої артистки України, завідувачки кафедрою скрипки НМАУ ім. П. Чайковського; Аркадія Войнова, заслуженого артиста України, професора ХНУМ ім. І. Котляревського; Віктора Росади, викладача ОНМА ім. А. Нежданової, концертмейстера групи тромбонів Національного одеського філармонійного оркестру.

«Створивши Молодіжний симфонічний оркестр України, ми заснували спільноту, в якій юні музиканти зможуть набувати новий досвід — і не тільки професійний, а й особистий. Адже колектив орієнтований на співпрацю з молодіжними оркестрами світу та Європи», – розповіла Оксана Линів.

Плани оркестру на 2018 рік:

– липень 2018 р., виступ на закритті Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt (Львів, Україна);

– серпень 2018 р., виступ на Міжнародному фестивалі молодіжних оркестрів Young Euro Classic (Берлін, Німеччина);

– вересень 2018 р., Гала-концерт з нагоди відкриття сезону Musikverein Graz, Австрія, де Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU зіграє програму на символічну тему «Будуємо мости»

Довідка

Молодіжний симфонічний оркестр України – це унікальний проект, який об’єднує найталановитіших молодих музикантів віком від 12 до 22 років з усіх куточків України.

Проект зі створення Молодіжного симфонічного оркестру України у 2016 році відбувся за підтримки Федеративної Республіки Німеччина, Goethe-Institut, Міністерства культури України, Бетховенського Фестивалю в м. Бонн (BeethovenFest Bonn), та в партнерстві з фестивалем LvivMozArt за ініціативи Оксани Линів.


Діяч мистецтв: Оксана Линів
Джерело: Львівський портал



Інші:

Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Травень у Львівському органному залі: 65 подій, іноземні зірки та хор “Гомін”
У Львівській національній опері розпочалися репетиції нової постановки театру – опери «Фауст» французького композитора Шарля Гуно
Травень у «Харків Опера»
У Харкові ввечері 24 квітня в одному з безпечних просторів міста відкрився KharkivMusicFest-2026.
З 22 по 24 травня 2026 року в Гарлемі (Нідерланди) відбудеться фестиваль сучасної української культури PROMIN’ 
Львівський органний зал запрошує на події до Дня міста Львова
Київська міська рада присвоїла ім’я відомого українського композитора Левка Колодуба дитячій музичній школі №8
Х Міжнародний фестиваль «Династія». Горовиць…
VI Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони»
Маріупольський драматичний театр підписав меморандум про співпрацю з Одеською кіностудією
Нобухіро Терада -ювіляр!
Презентація проєкту «Крилате мистецтво»: об’єднуємось задля перемоги
«Незрівнянна»
Скарби архітектури: Закарпатська філармонія відкриває свої двері для відвідувачів
Фестиваль, що залишається з містом: у Харкові стартує KharkivMusicFest
Національна оперета готує сюрприз для глядачів
«Pro et Contra. Сцена нової музики»
Виставка «Чорнобиль. Обʼєкт укриття» в Українському Домі
Хор “Гомін” вирушає у свій перший тур Північною Америкою
Світла пам’ять: пішла з життя легенда української хорової школи Галина Горбатенко
Фільм Суспільного про Лифаря презентували у Швеції: які перші враження іноземних глядачів
Великдень на старій листівці: у Музеї Соломії Крушельницької відкрили онлайн-колекцію великодніх поштівок початку ХХ століття
«GAIA-24» увійшла в список найкращих музичних вистав світу
Король та Королева Швеції відвідали концерт музикантів Львівської національної філармонії
Львівський органний зал кличе на Тиждень музичної терапії
У Стокгольмі стартувала "Українська весна": на відкриття прийшли король і королева Швеції  
На створення україномовного контенту уряд витратить 4 мільярди гривень, - міністр культури
Помер відомий баритон Петро Приймак
Особливі великодні концерти у Львівському органному залі
Фестиваль духовної музики "Pax et Bonum" (з лат. «Мир і Добро»)
SANCTUS VERITAS
Новий формат: пізні екскурсії у Музеї Соломії Крушельницької
“Львів музичний” для школярів: понад 2000 учасників і десятки подій за кілька місяців
Дайджест подій на квітень в Національній філармонії України
Хор “Гомін” готується до нового туру Європою
Виставка «Нескінченна Енеїда»
Квітнути разом з Музеєм Соломії Крушельницької
      © 2008-2026 Music-review Ukraine